stat4u

JuniorSport

MISTRZOSTWA GMINY ROZDRAŻEW W PIŁKĘ NOŻNĄ HALOWĄ NA ROK 2017
Wpisany przez Łukasz Ryba

W dniu 20 października 2017 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Gminy Rozdrażew w Piłkę Nożną Halową dla mieszkańców i pracowników Gminy Rozdrażew. Turniej  został zorganizowany przez Urząd Gminy Rozdrażew i Uczniowski Klub Sportowy „Doliwa” Rozdrażew.

W zawodach brało udział 70-ciu zawodników reprezentujących 7 zespołów: MTV OLDBOY, DZIKI, BNOT, ALBATROSY, 2/10, MTV MŁODZI, MAX - POL.

Zespoły grały systemem „każdy z każdym”. Mecze trwały 12 minut. W sumie rozegrano 21 spotkań stojących na bardzo wysokim poziomie.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW GMINY ROZDRAŻEW W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ NA ROK 2017

IV

Na zakończenie rozgrywek każdy zespół otrzymał z rąk wójta Gminy Rozdrażew, pana Mariusza Dymarskiego, puchar         i pamiątkowy dyplom. Dodatkowo drużyny z miejsc I – III zostały uhonorowane medalami.

Wręczono również nagrody indywidualne dla najlepszego zawodnika, najlepszego strzelca i najlepszego bramkarza zawodów.

Najlepszym zawodnikiem został reprezentant drużyny MAX – POL – Przemysław Kołaski.

Najlepszym strzelcem został reprezentant drużyny MTV MŁODZI – Adam Szczepanik.

Najlepszym bramkarzem został reprezentant drużyny BNOT – Kamil Krysztofowicz.

Organizacją i sędziowaniem mistrzostw zajął się nauczyciel wychowania fizycznego Piotr Motyl.

Poprawiony: środa, 22 listopada 2017 08:51