Start

Statystyki odwiedzin

stat4u

Dziewczyny drugie w turnieju piłki ręcznej
Wpisany przez Łukasz Ryba   

W poniedziałek 13 listopada odbył się Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt rocznik 2006 i młodsze.
Udział wzięły cztery drużyny: ZSP Borek Wielkopolski, SP Mokronos, SP Kobylin, i UKS Rozdrażew. Nasze dziewczyny uległy drużynie z Kobylina 5:13, natomiast wygrały z Borkiem Wlkp. 8:6 oraz z SP Mokronos 6:5 uzyskując ostatecznie drugie miejsce.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: I miejsce- SP Kobylin, II miejsce UKS Rozdrażew, III miejsce SP Mokronos, IV miejsce ZSP Borek Wlkp.

Naszą szkołę reprezentowały: Talarczyk Julia, Bartkowiak Magdalena, Jakubek Anita, Maryniak Ewa, Patalas Kamila, Waliszewska Oliwia, Olszewska Dorota, Motyl Agata, Pawlak Marcelina, Ratajczak Daria, Szczur Anna, Bochna Małgorzata, Gniazdowska Wiktoria i Brown Jennifer.

Gratulujemy sukcesu!

Paweł Augustyniak

Poprawiony: poniedziałek, 13 listopada 2017 15:11
 
© UKS Doliwa Rozdrażew 2016 - projekt i wykonanie Łukasz Ryba

Hosting