Start

Statystyki odwiedzin

stat4u

JuniorSport

Szachy i warcaby w Rozdrażewie
Wpisany przez Łukasz Ryba   

Urząd Gminy w Rozdrażewie i UKS „Doliwa" w Rozdrażewie w dniu 30 września br. zorganizowali Mistrzostwa gminy w szachach i warcabach na 2017r. Celem turnieju było wyłonienie najlepszych szachistów i warcabistów z gminy, popularyzacja gier logicznych i aktywne spędzanie wolnego czasu w wolną sobotę.

Rywalizowano w kategorii Szkół Podstawowych rocznik 2005 i młodsi, rocznik 2002-2004 oraz „OPEN". W zawodach wzięło udział 66 uczestników. Klasyfikacja w poszczególnych grupach przedstawia się następująco:

SZACHY

  • Szkoła Podstawowa rocznik 2005 i młodsi
    • chłopcy – 4 osoby
      • I miejsce – Alan Wasik - S.P. Rozdrażew
      • II miejsce – Adam Sikora – S.P. Rozdrażew
      • III miejsce – Broda Andrzej - S.P. Rozdrażew
  • Szkoła Podstawowa rocznik 2002-2004
    • dziewczęta - 3 osoby
      • I miejsce – Agata Szczotka – S.P. Nowa Wieś
      • II miejsce – Anna Broda – S.P. Rozdrażew
      • III miejsce – Amelia Kołodziejska – S.P. Rozdrażew
    • chłopcy – 5 osób
      • I miejsce – Maciej Sędziak – S.P. Rozdrażew
      • II miejsce – Kamil Baran – S.P Rozdrażew
      • III miejsce – Marcin Frąckowiak - S.P. Rozdrażew
  • „OPEN" - 8 zawodników
    • I miejsce – Jankowski Mirosław – Rozdrażew
    • II miejsce – Maciej Sędziak - Rozdrażew
    • III miejsce - Ireneusz Włodarczyk - Rozdrażew

WARCABY

  • Szkoła Podstawowa rocznik 2005 i młodsi
    • dziewczęta - 8 osób
      • I miejsce – Weronika Witek – S.P. Nowa Wieś
      • II miejsce – Kinga Lis – S.P. Rozdrażew
      • III miejsce – Klaudia Rataj – S.P. Nowa Wieś
    • chłopcy – 14 osób
      • I miejsce – Głód Bartłomiej - S.P. Nowa Wieś
      • II miejsce – Mikołaj Dymowski – S.P. Nowa Wieś
      • III miejsce – Franciszek Dymowski - S.P. Nowa Wieś
  • Szkoła Podstawowa rocznik 2002-2004
    • dziewczęta- 5 osób
      • I miejsce – Agata Szczotka – S.P. Nowa Wieś
      • II miejsce – Dominika Dymowska – S.P. Nowa Wieś
      • III miejsce – Amelia Kołodziejska – S.P. Rozdrażew
    • chłopcy – 11 osób
      • I miejsce – Karol Rachwalski - S.P. Rozdrażew
      • II miejsce – Maciej Bartkowiak - S.P. Rozdrażew
      • III miejsce – Maciej Sędziak – S.P. Rozdrażew
  • „OPEN" - 6 zawodników
    • I miejsce – Zenon Marcinkowski - Rozdrażew
    • II miejsce – Kamil Baran - Wolenice
    • III miejsce – Mirosław Jankowski – Rozdrażew

Dla 3 najlepszych zawodników w poszczególnych grupach były medale okolicznościowe i dyplomy oraz upominki ufundowane przez Wójta gminy.

Organizacją i sędziowaniem zajęli się nauczyciele wychowania fizycznego Agnieszka Kołodziejska, Paweł Augustyniak.

Poprawiony: poniedziałek, 02 października 2017 15:38
 
© UKS Doliwa Rozdrażew 2016 - projekt i wykonanie Łukasz Ryba

Hosting