Start

Sponsor klubu

www.max-pol.com.pl/

Działalność klubu wspiera

Statystyki odwiedzin

stat4u

TENIS STOŁOWY

Tym razem Urząd Gminy i UKS „Doliwa” Rozdrażew zorganizowali w dniu 17 listopada b.r. Mistrzostwa Gminy  na 2012 rok w TENISIE STOŁOWYM w szkolnej hali sportowej w Rozdrażewie rywalizowano w 6 grupach.  Startowało 54 zawodników.

KLASYFIKACJA W POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH

  • SZKOŁA PODSTAWOWA

- DZIEWCZĘTA  – 6 uczennic

I miejsce – Anna Biernacka              SP  Nowa wieś

II miejsce – Martyna Kaczmarek     SP Nowa Wieś

III miejsce – Eliza Dzieweczyńska    SP Rozdrażew

- CHŁOPCY – 15 uczniów

I miejsce – Daniel Krzyżaniak       SP Nowa Wieś

II miejsce – Mikołaj Cerekwicki   SP Nowa Wieś

III miejsce – Szymon Dąbrowski  SP Nowa Wieś

  • GIMNAZJUM

- DZIEWCZĘTA – 4 uczennice

I miejsce – Klaudia Dymarska          Gimnazjum Rozdrażew

II miejsce – Marta Marcinkowska   Gimnazjum Rozdrażew

III miejsce – Marta Krystek              Gimnazjum Rozdrażew

- CHŁOPCY – 14 uczestników

I miejsce – Dawid Bukowski               Gimnazjum Rozdrażew

II miejsce – Dominik Teodorczyk       Gimnazjum Rozdrażew

III miejsce – Sebastian Kaźmierczak  Gimnazjum Rozdrażew

  • Mężczyźni do 25 lat – 9 zawodników

I miejsce – Adam Waliszewski          TRZEMESZNO

II miejsce – Wojciech Musieliński    ROZDRAŻEW

III miejsce – Paweł Kmiecik               ROZDRAŻEW

  • Mężczyźni powyżej 25 lat – 6 zawodników

I miejsce – Karol Marcinkowski       ROZDRAŻEW

II miejsce – Artur Basinski                 ROZDRAŻEW

III miejsce – Zenon Marcinkowski    ROZDRAŻEW

W tej grupie startował najstarszy zawodnik Edward Jankowski emerytowany nauczyciel wychowania   fizycznego liczący 77 lat , który zajął  IV lokatę, pozostawiając za sobą dwóch znacznie młodszych rywali. Organizatorzy dla trzech najlepszych w poszczególnych grupach zapewnili dyplomy i nagrody rzeczowe związane z ping pongiem.

Organizacją i sprawnym sędziowaniem zajęli się tenisiści stołowi: Zenon Marcinkowski i Artur Basinski.

Poprawiony: środa, 21 listopada 2012 16:02
 
SZACHY I WARCABY W ROZDRAŻEWIE
Wpisany przez Paweł Augustyniak   

SZACHY I WARCABY W ROZDRAŻEWIE

Urząd Gminy w Rozdrażewie i UKS „Doliwa” w Rozdrażewie w dniu 10 listopada br. zorganizowali Mistrzostwa gminy w szachach i warcabach na 2012r. Celem turnieju było wyłonienie najlepszych szachistów i warcabistów z gminy, popularyzacja gier logicznych i aktywne spędzanie wolnego czasu w wolną sobotę.

Rywalizowano w kategorii Szkół Podstawowych, Gimnazjum oraz „OPEN”. W zawodach wzięło udział 59 uczestników. Klasyfikacja w poszczególnych grupach przedstawia się następująco:

  • SZACHY

- Szkoła Podstawowa / dziewczęta i chłopcy grali razem w jednej grupie-

10 uczestników/

I miejsce – Michał Kaczmarek  - S.P. Nowa Wieś

II miejsce – Robert Gościniak  – S.P. Nowa Wieś

III miejsce – Kamil Baran          – S.P. Dzielice

 

- Gimnazjum /8 uczestników/    też jedna grupa

I miejsce-Aleksandra Otworowska - Gimnazjum Rozdrażew

II miejsce-Jarosław Kozłowski - Gimnazjum Rozdrażew

III miejsce Daniel Sikora – Gimnazjum Rozdrażew

-Kategoria ,,OPEN’’ 5 zawodników

I miejsce – Mirosław Jankowski – Rozdrażew

II miejsce – Zenon Marcinkowski – Rozdrażew

III miejsce – Ireneusz Otworowski – Wolenice

  • WARCABY

- Szkoła Podstawowa

  • Dziewczęta – tylko 1 uczestniczka

I miejsce – Amelia Drygas – SP Rozdrażew

  • Chłopcy – 13 uczestników

I miejsce – Wojciech Kmiecik – SP Rozdrażew

II miejsce – Kamil Jankowski – SP Rozdrażew

III miejsce – Maciej Sędziak – SP Rozdrażew

- Gimnazjum

  • Dziewczęta – 6 zawodniczek

I miejsce – Agnieszka Nowak – Gimnazjum Rozdrażew

II miejsce – Julia Kulinska – Gimnazjum Nowa Wieś

III miejsce – Joanna Bogusławska – Gimnazjum Rozdrażew

  • Chłopcy – 11 zawodników

I miejsce – Dawid Kotecki – Gimnazjum Rozdrażew

II miejsce – Krystian Bergman – Gimnazjum Nowa Wieś

III miejsce – Jarosław Kozłowski – Gimnazjum Rozdrażew

-Kategoria ,,OPEN’’- 5 starszych warcabistów

I miejsce – Zenon Marcinkowski – Rozdrażew

II miejsce – Mirosław Jankowski – Rozdrażew

III miejsce – Zenon Motyl – Rozdrażew

Dla 3 najlepszych zawodników w poszczególnych grupach były medale okolicznościowe i dyplomy, a w kategoriach OPEN dodatkowo mistrzowie otrzymali statuetki.

W imieniu organizatorów wręczeń dokonali: Wójt Gminy Mariusz Dymarski i sekretarz UKS "Doliwa" Paweł Augustyniak.

Organizacją i sędziowaniem specjalnym programem komputerowym zajęli się nauczyciele wychowania fizycznego: Paweł Augustyniak, Agnieszka Kołodziejska oraz Zenon Marcinkowski.

Rozdrażew, 10.11.2012r

Poprawiony: czwartek, 15 listopada 2012 17:00
 
BADMINTON W ROZDRAŻEWIE

Z inicjatywy nauczycieli wychowania fizycznego ZSP w Rozdrażewie doszło do rozpropagowania nowej dyscypliny sportowej - BADMINTONA w środowisku rozdrażewskim. W tym celu na hali sportowej ZSP Rozdrażewie przygotowali cztery boiska do gry w badmintona – wymalowali linie, zakupili sprzęt: siatki, stojaki, rakietki i lotki.

W dniu 27.10.2012r. (sobota) Urząd Gminy i „UKS Doliwa” zorganizowali indywidualne mistrzostwa gminy Rozdrażew w badmintona na 2012 rok w zawodach wzięło 79 zawodników i rywalizowano w pięciu grupach. Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży szkolnej.

WYNIKI:

Kategoria Szkół Podstawowych:

Dziewczęta – 9 uczestniczek

I miejsce – Dominika Kubiak -  SP Rozdrażew

II miejsce – Klaudia Skowrońska - SP Rozdrażew

III miejsce – Magdalena Jarocka  - SP Rozdrażew

Chłopcy- 16 zawodników

I miejsce – Robert Gościniak - SP Nowa Wieś

II miejsce – Dawid Maryniak - SP Rozdrażew

III miejsce – Jacek Drygas - SP Rozdrażew

Kategoria Gimnazjum

Dziewczęta – 18 uczestniczek

I miejsce –Klaudia Dymarska - Gimnazjum Rozdrażew

II miejsce – Aleksandra Otworowska - Gimnazjum Rozdrażew

III miejsce - Marta Krystek - Gimnazjum Rozdrażew

Chłopcy 21 uczestników

I miejsce - Tomasz Jagła - Gimnazjum Rozdrażew

II miejsce - Adam Szczepanik - Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika nr.2 w Krotoszynie

III miejsce - Piotr Poczta - Gimnazjum Rozdrażew

Kategoria OPEN - 15 zawodników

l miejsce - Artur Basinski

II miejsce - Paweł Augustyniak

III miejsce - Piotr Motyl

Dla najlepszych przewidywano okolicznościowe medale i dyplomy sprawą organizacyjną zajęli się nauczyciele wychowania fizycznego Artur Basinski i Paweł Augustyniak, a sędzią głównym był Zenon Marcinkowski.

Poprawiony: poniedziałek, 29 października 2012 17:47
 
ZAKOŃCZENIE SEZONU 2011-2012
Wpisany przez Paweł Augustyniak   

Dnia 05.06.2012 o godz. 16.00 w hali sportowej odbyło się zakończenie sezonu sportowego 2011/2012. Prezes i Wiceprezes klubu podziękowali za wkład pracy i zaangażowanie zawodników i trenerów wszystkich sekcji w minionym sezonie sportowym. Trenerzy otrzymali pamiątkowe statuetki, natomiast zawodnicy dyplomy i statuetki, których fundatorem był główny sponsor klubu- właściciel Firmy Max-Pol Pan Andrzej Czajka.

Po części oficjalnej odbył się zacięty mecz piłki ręcznej młodszej grupy męskiej z kadrą, a następnie mecz piłki ręcznej dziewcząt Wiele uwag i spostrzeżeń oraz wrażeń z rozgrywek ostatniego roku wymieniono podczas wspólnej dyskusji przy kiełbasie z grilla.

Zapraszamy wszystkich chętnych do kibicowania naszym drużynom w kolejnym sezonie sportowym.

Ze sportowym pozdrowienie Zarząd

Załączniki:
Pobierz ten plik (DSCF5843.JPG)DSCF5843.JPG1383 Kb
Pobierz ten plik (DSCF5848.JPG)DSCF5848.JPG1349 Kb
Pobierz ten plik (DSCF5852.JPG)DSCF5852.JPG1427 Kb
Poprawiony: środa, 20 czerwca 2012 19:34
 
SPONSORSKI TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO 2012

W dniu 25 marca br. (niedziela) odbył się IV Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sponsora UKS „Doliwa” w Rozdrażewie. Organizatorem byli: UKS „Doliwa”, ZSP Rozdrażew i PPHU „MAX-POL” Krotoszyn – Sponsor Klubu.

W zawodach wzięło udział 54 zawodników w tym dwie dziewczynki grające w grupie chłopców. Rywalizowano w 4 kategoriach wiekowych grając systemem do dwóch przegranych spotkań. Poszczególne pojedynki były bardzo interesujące stojące na bardzo wysokim poziomie sportowym zawodników z III i IV ligi WZTS szczególnie w grupie seniorów i weteranów.

Od godziny 9:00 rywalizowali chłopcy ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum, a od 12:00 seniorzy i weterani.

KLASYFIKACJA (wyniki)

  • Grupa Chłopców Szkół Podstawowych ur. 1999 i młodsi (12 uczestników)

I miejsce – Wiktor Malec – UKS „Impuls” Zduny

II miejsce – Marta Marcinkowska – UKS „Doliwa” Rozdrażew

III miejsce – Szymon Fajfer – LZS „Huragan” Janków Zaleśny

IV miejsce – Szymon Zmyślony – LZS „Huragan” Janków Zaleśny

V – miejsce – Kacper Kołodziej – UKS „Impuls” Zduny

VI miejsce – Dominik Olejniczak – SP Nowa Wieś

 

  • Grupa uczniowie Gimnazjum ur. 1996 i młodsi (12 zawodników)

I miejsce – Piotr Kurosiński – LZS „Huragan” Janków Zaleśny

II miejsce – Bartosz Kostrzewa – KS „Spółdzielca” Kobylin

III miejsce – Piotr Matyba – UKS „Impuls” Zduny

IV miejsce – Bartosz Szpak – KS „Spółdzielca” Kobylin

V miejsce – Adrian Morawski – UKS „Impuls” Zduny

VI miejsce – Maksymilian Czajka – UKS „Doliwa” Rozdrażew

 

  • Grupa seniorzy do 45 r.ż. (startowało 19 zawodników)

I miejsce - Mateusz Mueler – UKS „Żaki” Taczanów

II miejsce – Maciej Mikołajczak – KS „Biały Orzeł” Koźmin Wlkp.

III miejsce – Karol Marcinkowski – UKS „Doliwa” Rozdrażew

IV miejsce – Norbert Frąckowiak – KS „Biały Orzeł” Koźmin Wlkp.

V miejsce - Artur Basinski – UKS „Doliwa” Rozdrażew

VI miejsce – Bartosz Derwich – PUKS „Św. Marcin” Jarocin

 

  • Grupa weterani od 45 r.ż. (11 mężczyzn)

I miejsce – Sławomir Grzelski – KS „Krotosz” Krotoszyn

II miejsce – Adam Szyrner – KS „Spółdzielca” Kobylin

III miejsce – Henryk Kurzawski – „Piwniczanka” Krotoszyn

IV miejsce – Tadeusz Radajewski – KS „Krotosz” Krotoszyn

V miejsce – Zenon Marcinkowski – UKS „Doliwa” Rozdrażew

VI miejsce – Marek Sójka – UKS „Impuls” Zduny

Najstarszym zawodnikiem turnieju był 77 letni Edward Jankowski z Rozdrażewa, który bardzo dobrze sobie radził przy stole pingpongowym zajmując VII lokatę.

Dla 3 najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach były puchary sponsora i upominki rzeczowe w postaci obrazów, a dla 6 najlepszych zawodników dyplomy i w grupach młodych czekolady, które wręczali właściciel firmy MAX-POL Krotoszyn – Andrzej Czajka, jego córka , oraz prezes klubu UKS „Doliwa” Krzysztof Broda.

Sprawą organizacyjna i sędziowaniem zajęli się działacze sportowi Zenon Marcinkowski i Artur Basinski.

Poprawiony: wtorek, 27 marca 2012 08:44
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 16 z 20
© UKS Doliwa Rozdrażew 2016 - projekt i wykonanie Łukasz Ryba

Hosting