Start

Sponsor klubu

www.max-pol.com.pl/

Działalność klubu wspiera

Statystyki odwiedzin

stat4u

REKREACYJNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY ROZDRAŻEW Z OKAZJI ŚWIĘTA NEIPODLEGŁOŚCI.
Wpisany przez Piotr Motyl   

REKREACYJNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY ROZDRAŻEW Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI.

W dniu 20 listopada 2011 roku w hali Zespołu Szkół Publicznych  w Rozdrażewie odbył się Rekreacyjny Turniej Piłki Siatkowej dla mieszkańców i pracowników gminy Rozdrażew o Puchar Wójta Gminy Rozdrażew z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Turniej został zorganizowany przez członków Uczniowskiego Klubu Sportowego „DOLIWA” działającego przy Zespole Szkół Publicznych w Rozdrażewie i nauczycieli ZSP Rozdrażew.

Do udziału w turnieju zgłosiło się 7 zespołów: „NAUCZYCIELE”, „RENGERS FC”, „DĄBROWA”, „SCORPION”, „DRINK TEAM”, „EMERYCI I RENCIŚCI”, „KOLEJORZE”.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy:

a) grupa A:

-         „SCORPION”,

-         „KOLEJORZE”,

-         „RENGERS FC”,

b) grupa B:

-    „DĄBROWA”,

-    „EMERYCI I RENCIŚCI”,

-    „DRINK TEAM”,

-    „NAUCZYCIELE”.

W grupach grano systemem „każdy z każdy” do trzech wygranych setów do 15-stu punktów. Po zakończeniu rozgrywek grupowych zespoły, które zajęły miejsca I i II w grupach rozegrały mecze półfinałowe:

A1 – B2

„SCORPION” – „NAUCZYCIELE”

15 – 6

15 – 12

13 – 15

15 – 11

3:1

 

A2 – B1

„RENGERS FC” – „EMERYCI I RENCIŚCI”

11 – 15

17 – 19

16 – 14

13 – 15

1:3


W wyniku rozegranych półfinałów w meczu o III miejsce spotkały się zespoły „RENGERS FC” i „NAUCZYCIELE” a w meczu o I miejsce zespoły „SCORPION” i „EMERYCI I RENCIŚCI”. W meczach finałowych grano także do trzech wygranych setów do 15-stu punktów.

W meczu o III miejsce wynik był następujący:

„NAUCZYCIELE” – „RENGERS FC”

13 – 15

15 – 11

16 – 14

17 – 15

3 : 1

 

W meczu o I miejsce wynik był następujący:

„SCORPION” – „EMERYCI I RENCISCI”

16 – 14

15 – 10

11 – 15

15 – 11

3 : 1

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU:

I. „SCORPION”

II. „ EMERYCI I RENCIŚCI”

III. „NAUCZYCIELE”

IV. „RENGERS FC”

V. „DRINK TEAM”

VI. „KOLEJORZE”

VII. „DĄBROWA”

Cztery pierwsze zespoły otrzymały z rąk Wójta Gminy Rozdrażew, pana Mariusza Dymarskiego, okazałe puchary i pamiątkowe dyplomy oraz medale, pozostałe drużyny otrzymały również pamiątkowe dyplomy.

Poprawiony: piątek, 25 listopada 2011 14:11
 
MISTRZOSTWA GMINY ROZDRAŻEW W TENISIE STOŁOWYM NA ROK 2011.
Wpisany przez Piotr Motyl   

MISTRZOSTWA GMINY ROZDRAŻEW W TENISIE STOŁOWYM NA ROK 2011.


W dniu 19 listopada 2011 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Publicznych w Rozdrażewie przeprowadzone zostały Mistrzostwa gminy Rozdrażew na rok 2011 w Tenisie Stołowym, organizatorem zawodów, w których wzięło udział 50 uczestników, był Uczniowski Klub Sportowy „DOLIWA” działający przy ZSP w Rozdrażewie.

Klasyfikacja Mistrzostw w poszczególnych grupach:

  • SZKOŁA PODSTAWOWA – dziewczynki (1 osoba)

I miejsce – Marta Marcinkowska – Rozdrażew

  • SZKOŁA PODSTAWOWA – chłopcy (6 osób)

I miejsce – Daniel Sikora – Trzemeszno

II miejsce – Krystian Bergmann – Nowa Wieś

III miejsce – Dominik Olejniczak – Nowa Wieś

  • GIMNAZJUM – dziewczęta (12 osób)

I miejsce – Klaudia Dymarska – Dąbrowa

II miejsce – Magdalena Wawrzyniak  – Maciejew

III miejsce – Joanna Wawrzyniak  – Rozdrażew

  • GIMNAZJUM – chłopcy (13 osób)

I miejsce – Dominik Teodorczyk – Nowa Wieś

II miejsce – Eryk Milewski – Rozdrażew

III miejsce – Dawid Bukowski – Nowa Wieś

  • MŁODZIEŻ do 25 lat (10 osób)

I miejsce – Adam Waliszewski – Trzemeszno

II miejsce – Wojciech Musieliński – Rozdrażew

III miejsce – Patryk Bieganek – Rozdrażew

  • MĘŻCZYŹNI powyżej 25 lat (8 zawodników)

I miejsce – Karol Marcinkowski – UKS „Doliwa” Rozdrażew

II miejsce - Artur Basinski - UKS „Doliwa” Rozdrażew

III miejsce – Zenon Marcinkowski - UKS „Doliwa” Rozdrażew

Dodatkowo rozegrano turniej „OPEN” , w którym udział wzięli zwycięzcy grup w kategoriach szkół podstawowych i gimnazjów. W rywalizacji, w której uczestniczyło 4 zawodników grających systemem „każdy z każdym”, klasyfikacja końcowa była następująca:

I miejsce – Dominik Teodorczyk – Nowa Wieś

II miejsce – Klaudia Dymarska – Dąbrowa

III miejsce – Marta Marcinkowska – Rozdrażew

IV miejsce – Daniel Sikora - Trzemeszno

Trzech najlepszych zawodników w poszczególnych grupach wiekowych organizatorzy zawodów udekorowali dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Organizacją zawodów i sędziowaniem zajęli się: Zenon Marcinkowski   i Artur Basinski.

Zwycięzcą serdecznie gratulujemy i zapraszamy ponownie za rok.

 
MISTRZOSTWA GMINY ROZDRAŻEW W SZACHACH I WARCABACH KLASYCZNYCH NA ROK 2011.
Wpisany przez Piotr Motyl   

W dniu 5 listopada 2011 roku w świetlicy Zespołu Szkół Publicznych  w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Gminy Rozdrażew w szachach i warcabach klasycznych w następujących kategoriach:

- szkoły podstawowe – dziewczyny i chłopcy,

- gimnazja – dziewczyny i chłopcy,

- kobiety i mężczyźni.

O godzinie 8.00 swoje zmagania rozpoczęli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów w szachach.

W kategorii dziewczyn szkół podstawowych do rozgrywek zgłosiła się 1osoba, która automatycznie zdobyła tytuł mistrzowski na rok 2011.  Natomiast w kategorii chłopców szkół podstawowych do „walki” o mistrzostwo gminy zgłosiło się 5 uczestników, którzy grali systemem „każdy z każdym”. W wyniku przeprowadzonych gier klasyfikacja końcowa była następująca.

 

Szkoła podstawowa - dziewczyny (1 zawodniczka).

1. ALEKSANDRA OTWOROWSKA - WOLENICE.


Szkoła podstawowa - chłopcy (5 zawodników).

1. BARTOSZ BOGUSŁAWSKI - GREBÓW.

2. DANIEL SIKORA - TRZEMESZNO.

3. KRYSTIAN BARAN - DZIELICE.


W kategorii dziewczyn gimnazjów do rozgrywek zgłosiły się 3 osoby, które grały ze sobą systemem „każdy z każdym”. Natomiast w kategorii chłopców gimnazjów do „walki” o mistrzostwo gminy zgłosiło się 4 uczestników, którzy również grali systemem „każdy z każdym”. W wyniku przeprowadzonych gier klasyfikacja końcowa była następująca.

 

Gimnazja – dziewczyny (3 zawodniczki).

1. MAGDALENA WAWRZYNIAK - MACIEJEW.

2. JOANNA BOGUSŁAWSKA - GRĘBÓW.

3. DOMINIKA KRAWIEC - ROZDRAŻEW.


Gimnazja – chłopcy (4 zawodników).

1. JAKUB JERCHA - GRĘBÓW.

2. JAROSŁAW KOZŁOWSKI - ROZDRAŻEWEK.

3. DAWID KOTECKI - DZIELICE.


W sumie w Mistrzostwach Gminy Rozdrażew w szachach w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów brało udział       13 zawodników. Osoby, które zajęły miejsca 1-3 otrzymały pamiątkowe statuetki, medale i dyplomy.

O godzinie 10.00 swoje zmagania rozpoczęli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów w warcabach klasycznych.

W kategorii dziewczyn szkół podstawowych do rozgrywek zgłosiło się 10 osób. Ze względu na ilość zawodników sędzia główny zawodów, pan Zenon Marcinkowski zdecydował, że dziewczyny będą grały 4 rundy w celu wyłonienia mistrza gminy w swojej kategorii.   Natomiast w kategorii chłopców szkół podstawowych do „walki” o mistrzostwo gminy zgłosiło się 20 zawodników, którzy rozegrali między sobą 5 rund. W wyniku przeprowadzonych gier klasyfikacja końcowa była następująca.

 

Szkoła podstawowa - dziewczyny (10 zawodniczek).

1. ALEKSANDRA OTWOROWSKA - WOLENICE.

2. BEATA STELMACH - ROZDRAŻEW.

3. SAMANTA WOSIŃSKA - ROZDRAŻEW.


Szkoła podstawowa - chłopcy (20 zawodników).

1. MICHAŁ RYBKA - ROZDRAŻEWEK.

2. WOJCIECH KMIECIK - ROZDRAŻEW.

3. BARTŁOMIEJ ZIEMBIŃSKI - DĄBROWA.


W kategorii dziewczyn gimnazjów do rozgrywek zgłosiło się 5 osób, które grały ze sobą systemem „każdy z każdym”. Natomiast w kategorii chłopców gimnazjów do „walki” o mistrzostwo gminy zgłosiło się 6 uczestników, którzy również grali systemem „każdy z każdym”. W wyniku przeprowadzonych gier klasyfikacja końcowa była następująca.

 

Gimnazja – dziewczyny (5 zawodniczek).

1. JOANNA BOGUSŁAWSKA - GRĘBÓW.

2. DOMINIKA KRAWIEC - ROZDRAŻEW.

3. MAGDALENA WAWRZYNIAK - MACIEJEW.


Gimnazja – chłopcy (6 zawodników).

1. DOMINIK KMIECIK - ROZDRAŻEW.

2. DAWID KOTECKI - DZIELICE.

3. JAROSŁAW KOZŁOWSKI - ROZDRAŻEWEK.


W sumie w Mistrzostwach Gminy Rozdrażew w warcabach klasycznych w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów brało udział 41 zawodników. Osoby, które zajęły miejsca 1-3 otrzymały pamiątkowe statuetki, medale i dyplomy.

O godzinie 15.00 swoje zmagania rozpoczęły kobiety i mężczyźni w szachach.

W kategorii kobiet niestety nie zjawiła się żadna uczestniczka.  Natomiast w kategorii mężczyzn do „walki” o  mistrzostwo gminy zgłosiło się 6 zawodników, którzy grali systemem „każdy z każdym”. W wyniku przeprowadzonych gier klasyfikacja końcowa była następująca.

 

Mężczyźni (6 zawodników).

1. ZENON MARCINKOWSKI - ROZDRAŻEW.

2. MIROSŁAW JANKOWSKI - ROZDRAŻEW.

3. IRENEUSZ OTWOROWSKI - DZIELICE.


Osoby, które zajęły miejsca 1-3 otrzymały pamiątkowe statuetki, medale i dyplomy.

O godzinie 17.00 swoje zmagania rozpoczęły kobiety i mężczyźni w warcabach klasycznych.

W kategorii kobiet zgłosiła się 1 uczestniczka, która automatycznie została mistrzem gminy w swojej kategorii.  Natomiast w kategorii mężczyzn do „walki” o mistrzostwo gminy zgłosiło się jak w szachach również 6 zawodników, którzy grali systemem „każdy z każdym”. W wyniku przeprowadzonych gier klasyfikacja końcowa była następująca.

 

Kobiety (1 zawodniczka).

1. MARIA KOKOT.


Mężczyźni (6 zawodników).

1. ZENON MARCINKOWSKI - ROZDRAŻEW.

2. ZENON MOTYL - ROZDRAŻEW.

3. MIROSŁAW JANKOWSKI - ROZDRAŻEW.


Osoby, które zajęły miejsca 1-3 otrzymały pamiątkowe statuetki, medale i dyplomy.

Mistrzostwa Gminy Rozdrażew na rok 2011 w szachach i warcabach klasycznych w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów oraz w kategorii kobiet i mężczyzn zorganizował Urząd Gminy Rozdrażew wspólnie z Uczniowskim Klubem Sportowym „DOLIWA” Rozdrażew działającym przy Zespole Szkół Publicznych w Rozdrażewie.

Sędzią głównym zawodów był pan Zenon Marcinkowski, którego pracę wspomagali nauczyciele wychowania fizycznego: pani Agnieszka Kołodziejska, pan Paweł Augustyniak i pan Piotr Motyl.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcą w poszczególnych kategoriach i zapraszamy ponownie za rok.

Poprawiony: piątek, 11 listopada 2011 08:36
 
II Turniej Piłki Ręcznej Dzieci Dziewczynki 1999r. - sezon 2011-2012
Wpisany przez Paweł Augustyniak   

Grające zespoły

Wynik

 

 

 

UKS Rozdrażew

MKS Arot Astromal Leszno

 

 

4:10

 

 

UKS Dąbrówka Gniezno

UKS Tuzinek I Gniezno Popek

 

6:10

 

 

UKS Rozdrażew

 

UKS Dąbrówka Gniezno

 

 

10:6

 

 

MKS Arot Astromal Leszno

 

 

UKS Tuzinek I Gniezno Popek

7:8

 

 

UKS Dąbrówka Gniezno

MKS Arot Astromal Leszno

 

 

3:10

 

 

UKS Tuzinek I Gniezno Popek

UKS Rozdrażew

 

 

16:5

Poprawiony: czwartek, 27 października 2011 17:50
 
Broszura wydana z okazji 5-lecia klubu
Wpisany przez Łukasz Ryba   

Kliknij aby obejrzeć folder wydany z okazji 5-lecia powstania klubu UKS DOLIWA.

Poprawiony: środa, 30 marca 2011 19:19
 
<< pierwsza < poprzednia 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 następna > ostatnia >>

Strona 17 z 20
© UKS Doliwa Rozdrażew 2016 - projekt i wykonanie Łukasz Ryba

Hosting